Z důvodu COVID-19 na provozovně vydáváme pouze objednávky z e-shopu. Děkujeme za pochopení.

Jak zacházet s kávou?

Čerstvá káva Vám přináší nespočet výhod oproti průmyslově zpracovaným kávám ze supermarketů, ale zároveň je choulostivější na skladování a balení, které mají zásadní vliv na zachování její kvality. Proto jsme se rozhodli sepsat pár (dle nás užitečných) rad.

  1. Kávu skladujte nejlépe v původním obalu. Zbytečně nepřesypávejte. Neskladujte v průhledných nádobách. Naše sáčky jsme schválně vybírali se zipem, abychom Vám ulehčili skladování a vy se nemuseli bát, že se zrnka vysypou.
  2. Kávu skladujte do teploty 20 °C v suchu a temnu.
  3. Kávu melte nejlépe těsně před její přípravou.
  4. Neuchovávejte v lednici. Vlhkost kávu znehodnocuje. 

Výhody čerstvé kávy z naší pražírny?

  • Pracujeme se surovinou o několik tříd kvalitnější, než velké nadnárodní společnosti.
  • Nabízíme Vám kávu z různých koutů světa s přesným určením lokality, kde se káva pěstuje doplněné o informace o nadmořské výšce, farmě, odrůdě, kvalitě zrna, způsobu zpracování a dalších důležitých informací, které mají vliv na výslednou chuť kávy a jsou ukazatelem její kvality.
  • U každé kávy používáme jiný pražicí profil přímo pro daný druh kávy tak, abychom z ní dostali maximum chutí, které nám může nabídnout.
  • Káva se k Vám dostane nejpozději pár dní po upražení, na rozdíl od káv ze supermarketu, které jsou při koupi i 1 rok staré.
NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení