Z důvodu COVID-19 na provozovně vydáváme pouze objednávky z e-shopu. Děkujeme za pochopení.

O nás

země (1)

 

 

Vybíráme pro Vás tu nejkvalitnější kávu z celého světa, která se v podobě zelených zrn dostává k nám do ČR. Záleží nám nejen na kvalitě chuti, ale i vzhledu, původu a podmínek, ze kterých pochází.

mapa

 

Než se káva dostane až k Vám na stůl, musíme ji nejprve zkušebně upražit, rozpoznat její chutě, jež chceme pražením podtrhnout a vše vyladit do posledních detailů. Jakmile jsme spokojeni, tak se od nás dočkáte vždy stejné úrovně a kvality. Obecně u nás naleznete kávu praženou pouze do prvního cracku. Co to znamená? Naše káva není ani světle pražená (velmi kyselá káva, zrna jsou světlejší), ani přepražená (velmi hořká, až spálená chuť, zrna jsou olejovitá).

magic time

 

 

 

Pražiče Martina bychom mohli nazvat takovým kouzelníkem. Každou várku poctivě a pečlivě sleduje. Hlídá, aby křivka pražení byla vždy ve stejných hodnotách a díky tomu je i Vaše káva vždy lahodná.

women

 

 

Následně si čerstvě upraženou kávu převezeme na naši provozovnu, kde Tereza zpracuje podklady pro zabalení a následně s Marikou a Maruškou zabalí do sáčků s ventilem, zataví a nachystají k expedici

 

 packegingV dalším kroku Vám zašleme e-mail o odeslání Vaší zásilky - v případě, že jste si zvolili možnost doručení PPL nebo Zásilkovnu - k nám dorazí kurýr, který baliček naloží a odveze k Vám domů/na výdejní místo.


 V případě, že jste si zvolili možnost osobního odběru, tak se na Vás budeme těšit na naší provozovně na adrese: Hrušovanská 24, Vojkovice 667 01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 
NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení